Sprawdzamy opinie o ubezpieczeniu WAGAS: czy warto zaufać tej marce?

W ubezpieczeniach liczy się przede wszystkim zaufanie do firmy, która zapewnia taką ochronę swoim klientom. Na polskim rynku finansowym są podmioty, które przez lata działalności udowodniły swoją wiarygodność. Należy do nich WAGAS, czyli dostawca dedykowanych rozwiązań w branży ubezpieczeń m.in. dla osób prywatnych, instytucji finansowych i ubezpieczeniowych czy osób prowadzących działalność gospodarczą.

Opinie o ubezpieczeniach WAGAS są na tyle dobre, że postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej aktualnej ofercie firmy, która obejmuje m.in. ubezpieczenia majątkowe dla branży motoryzacyjnej.

Poszukiwane produkty z kategorii ubezpieczeń majątkowych

WAGAS jest dostawcą dedykowanych rozwiązań w dziedzinie ubezpieczeń, skupiając się na oferowaniu produktów, które zapewniają ochronę przed wysokimi kosztami napraw pojazdów, sprzętów czy elementów wyposażenia biur i domów.

Kluczowym produktem w ofercie jest GAP WAGAS, czyli ubezpieczenie chroniące przed spadkiem wartości pojazdu w okresie nawet do 5 lat, pokrywające różnicę między wartością początkową auta a jego wartością rynkową w momencie zaistnienia szkody całkowitej lub kradzieży. To chętnie wybierany produkt zwłaszcza przez właścicieli samochodów wyższej klasy oraz użytkowników aut w leasingu/wynajmie długoterminowym.

Kolejnym produktem oferowanym przez WAGAS jest ubezpieczenie kosztów napraw (UKN), które swoim klientom oferują m.in. dealerzy i komisy samochodowe. Ubezpieczenie chroni przed kosztownymi konsekwencjami awarii auta spowodowanymi usterką mechaniczną, elektryczną czy elektroniczną, gwarantując bezpłatną naprawę lub wymianę wybranych elementów pojazdu.

W ofercie WAGAS znajdziemy również ubezpieczenie RTV/AGD/IT, które swoim klientom oferują głównie sklepy z elektroniką użytkową i sprzętem gospodarstwa domowego. To ubezpieczenie zapewnia ochronę przed wysokimi kosztami naprawy lub wymiany sprzętu w wyniku awarii, do której doszło już po gwarancji fabrycznej.

Wspomnijmy także o systemie ochrony mebli WAGAS, czyli o produkcie ubezpieczeniowym skierowanym do salonów meblowych czy salonów materacy. To ubezpieczenie zapewnia ochronę na wypadek wystąpienia przypadkowych lub strukturalnych szkód powstałych w trakcie użytkowania mebla, gwarantując pokrycie kosztów związanych z zakupem części, materiałów i robocizny, jak i wymianę mebla na nowy do sumy ubezpieczenia.

Więcej o ofercie ubezpieczeń WAGAS przeczytasz w artykule na stronie internetowej https://motoryzacjaonline.pl/wagas-opinie-sprawdzamy-oferte-czolowego-dostawcy-produktow-ubezpieczeniowych/.

Profesjonaliści o WAGAS

WAGAS cieszy się znakomitą opinią wśród klientów końcowych korzystających z ochrony ubezpieczeniowej, jak i wśród partnerów biznesowych, z którymi firma współpracuje od wielu lat. Są to m.in. agenci, sklepy RTV/AGD, podmioty finansowe (w tym firmy leasingowe), dealerzy motoryzacyjni czy komisy samochodowe.

W opiniach o WAGAS bardzo często pojawia się wątek szybkiej, sprawnej likwidacji szkody, co mocno chwalą sobie klienci końcowi korzystający z ochrony ubezpieczeniowej. Ich satysfakcja przekłada się również na pozytywne doświadczenia z kontaktu z marką partnera biznesowego WAGAS (np. dealera czy komisu samochodowego), a to jest jeden z głównych argumentów przemawiających za nawiązaniem długofalowej współpracy z WAGAS.

Więcej opinii partnerów biznesowych współpracujących z WAGAS, w tym m.in. agentów, znajdziesz na profilu marki w serwisie LinkedIn – https://www.linkedin.com/company/wagas-ubezpieczenia.  

Pełna transparentność

Ubezpieczenie WAGAS jest popularnym wyborem również z uwagi na przejrzyste warunki świadczenia ochrony. Dzięki temu klienci nie są niemile zaskakiwania na etapie likwidacji szkody w WAGAS, otrzymując profesjonalną pomoc i szybko rozwiązując swój problem, np. z samochodem czy sprzętem RTV/AGD.

WAGAS mocno stawia na edukację swoich klientów, ale też partnerów biznesowych, którzy oferują produkty ubezpieczeniowe firmy swoim klientom. Marka uruchomiła nawet własny kanał na platformie YouTube, na którym publikuje filmy poradnikowe w prosty, zrozumiały i atrakcyjny sposób omawiające specyfikę ubezpieczeń WAGAS – m.in. flagowego produktu, czyli GAP WAGAS. Kanał znajdziesz pod linkiem https://www.youtube.com/channel/UCTfw_SD7vRLWFB2cylTt6mw.

O WAGAS

WAGAS to ceniona marka, która jest obecna na polskim rynku finansowym od ponad 20 lat. Rozpoczęła działalność w 2003 roku, a w 2007 roku wprowadziła do oferty swój kluczowy produkt, czyli ubezpieczenie GAP WAGAS.

Firma oferuje szeroki zakres ubezpieczeń majątkowych, specjalizując się w pośrednictwie ubezpieczeniowym, obsłudze klienta oraz likwidacji szkód. Prowadzi również szkolenia sprzedażowe m.in. dla agentów.

Fundamentem działalności WAGAS jest administrowanie oferowanymi programami ubezpieczeniowymi i dbanie o satysfakcję klienta końcowego korzystającego z wykupionej ochrony. Ubezpieczenia WAGAS oferują m.in. sklepy RTV/AGD, sklepy z elektroniką użytkową, komisy samochodowe, salony dealerskie czołowych marek motoryzacyjnych czy salony meblowe.

Ze szczegółami oferty i historią marki WAGAS zapoznasz się na stronie internetowej https://wagas.pl/.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij