Serwis iPhone x/xs

iPhone, czyli telefony wyprodukowane przez Apple cieszą się dużą popularnością na całym świecie – ze względu na znakomity interfejs i doskonałe aparaty wybierane są zarówno przez nastolatków jak i znawców elektroniki Jednak nawet w najlepszym telefonie może dojść do awarii – nie znaczy to, że konieczne jest kupno nowego telefonu. W celu redukcji kosztów warto jest rozważyć naprawę. Najczęstszymi awariami iPhonów są: zbite szybki oraz awarie dotyczące baterii. Aby dowiedzieć się więcej o serwisie tych uszkodzeń – czytaj dalej.

Zbita szybka w iPhone x

Jeżeli Twój telefon zaliczył bliskie spotkanie z podłożem – możliwe, że pozostawiło to ślad na jego szybce. Alternatywą dla kupna nowego telefonu jest wymiana szybki w iPhone X. Jeżeli na twojej szybce w wyniku uszkodzenia powstała charakterystyczna pajęczynka możliwe, że zabieg ten wystarczy – jednak w niektórych przypadkach, gdy funkcje dotykowe ekranu zostaną zaburzone, konieczna jest wymiana wyświetlacza. Wymiana szybki iphone X nie wymaga wymiany oryginalnego, wbudowanego w model panelu, co pozwala na redukcję kosztów naprawy. Tego rodzaju naprawy często są przeprowadzane szybko – wielu serwisantom wystarczy 1 dzień aby sprawić, że Twój telefon będzie znowu sprawny.

Problemy z baterią w iPhone XS

Jeżeli Twój telefon ładuje się bardzo długo i poziom baterii szybko spada przy użytkowaniu – możliwe, że bateria przestała działać tak jak powinna. Niesprawną baterie warto wymienić – pozwoli to na zwiększenie komfortu użytkowania urządzenia, rzadsze ładowania (a co za tym idzie ograniczenie zużycia prądu w mieszkaniu) oraz oszczędzi stresowych sytuacji, gdy telefon wyłącza się w najmniej oczekiwanym momencie. Wymiana baterii iphone XS ze względu na budowę urządzenia nie powinna być przeprowadzana przez laika. Niezbędne są do niej profesjonalne narzędzia, które pozwolą zdemontować uszkodzoną/starą baterie i wymienić ją na nową. W przypadku modelu xs często po wymianie pojawia się komunikat o zmianie baterii – jednak nie jest to niczym nieprawidłowym i stanowi normalną funkcję oprogramowania tego modelu.

Polerowanie – zadbaj o swój telefon

Polerowanie iPhone pozwala na usunięcie nieestetycznych przetarć, powierzchownych zarysowań oraz nierówności. Usługa ta jest wykonywana tylko przez specjalistyczne serwisy, które mają doświadczenie w polerowaniu delikatnego materiału, jakim jest szkło, z którego składa się wyświetlacz. Jest to usługa zapewniająca niezwykły efekt estetyczny, dzięki której Twój telefon znów będzie prezentował się jak nowy. Pamiętaj aby polerowanie iPhone wykonywać tylko w zaufanych serwisach – jest to zabieg wymagający precyzji i lepiej jest pozwolić sobie na nieco większy koszt naprawy u dobrego specjalisty, dzięki czemu efekt pozytywnie Cię zaskoczy.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij